STEK Arabanız için Boya Koruma Filmleri

STEK, üstün üst kaplamalara sahip otomotiv filmleri üretmek için ABD merkezli en son teknolojiyi kullanır. Bunu olağanüstü dayanıklılık ve netlikle birleştirerek, diğer sınırlı, geleneksel filmlerden çok daha ileride olan fütüristik yenilikler yaratır.

Araba Kaput Filmi

STEK, şu anda otomotiv endüstrisine çok çeşitli çözümler sunan birinci sınıf bir film teknolojisi geliştiricisidir. OEM dağıtımındaki erken başarılarımız sayesinde, tüketiciye yönelik boya koruma ve pencere renklendirme ürünleri için pazar potansiyelini ilk fark edenlerden biriydik. Bugün, hem özel etiketleme hem de kendi STEK Otomotiv markamız altında STEK, dünyanın en büyük otomotiv filmi tedarikçilerinden biridir.

Stek PPF Şeffaf kaplama filmi güçlü yapışkanı sayesinde araç yüzeyine tutunmaktadır. Ortalama kalınlığı 150 mikron değerindedir. Özellikle araçlarda kaput bölgesi tercih edilmektedir. Bu sebepten kaput filmi olarakta sık sık adlandırılır. Kaput filmi basite alınacak bir konu değildir. Özellikle uzun yollarda aracınıza taş sekmelerinden doğabilecek zararlardan maksimum derecede sizi korur.

Güvenli sürüş yapmanız ve aracınızın değer kaybı içinde oldukça önemli bir konudur. Piyasa da Poliüretan içerikli PPFBoya koruma filmi PVC Kaput koruma filmine nazaran çok daha parlak görünüme sahiptir.

Stek PPF Kaplama ürünü gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir. Yüzeydeki çizikleri ısı ile tamir edebilir. Bu teknoloji diğer PVC Filmlerde bulunmamaktadır.