Detaylı Temizlik

Detaylı temizlik nedir: Aracınızın iç kısmında elinizin ulaşamayacağı her yere özel fırçalar ve bezler sayesinde ulaşıp içerde birikmiş olan kir, toz, kalıntı ve tortuları temizleyerek aracınızın ferah ve güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

Detaylı temizlik nasıl yapılır: Önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı vakumlu özel süpürgeler ile özenle süpürülür.

Koltuklar, halılar ve paspaslar özel anti-bakteriyel temizleyici maddeleri ile dezenfekte edilerek temizlenir, sonra durulama işleminden geçirilir. Bu işlemlerle, aracın kumaş ve halılarına nüfuz etmiş olan kirlerden arındırılır, bu yüzeylerdeki bakteri ve mikropların %99’u öldürülür.

Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanır.

Tavan: Özel antibakteriyel temizleme ürünleri ile zedeleme ve sarkma olmadan temizliği gerçekleştirilir.

Ön torpido: Enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri ve elinizin ulaşamadığı birçok yer ile birlikte çok titiz ve detaylı olarak antibakteriyel temizliğe tâbi tutulur.

Son aşamada otomobilin iç mekanı, ozonlanır. Bu işlemle kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarları öldürüp içeriye ferah bir hava katmış olur. Otomobiliniz bir kez daha dezenfekte edilip içeriye sinmiş kötü kokulardan arındırılır.