2017 Yılından Bugüne Türkiye’nin Her Yerindeyiz

Şirketimiz, 2017 Yılında Türkiye’nin bütün illerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için e-ticaret sektöründe ki yerini aldı.

Kısa süre de verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde %100 üzerinde bir büyüme sağladık ve kendi markamızı oluşturduk.

Siz değerli müşterilerimize kendi markamız (BİZYMO) ile kaliteli ürünleri daha uygun bir fiyata sunma politikamız her zaman devam edecektir.

Para ve Zamandan Tasarruf

Otomotiv firmaları, otomobillerin belirli aralıklarla boya bakım ve temizliğinin yapılmasını tavsiye ederler. İyi ve zamanında yapılan bakım size para ve zaman kazandıracağı gibi, aracınızın ömrünü de artıracaktır. Periyodik aralıklarla yapılan bakımlarla, birçok tamir masrafından da kurtulabilirsiniz.

Aracınız Çevre Koşullarına Yenik Düşmesin

Hava kirliliği, asit yağmurları, katran, tuz, UV güneş ışınları, kuş pisliği, ağaç reçineleri, yıkama fırçaları boyaya ciddi zarar verir. Boyada parlaklık kaybına, kılcal çiziklerin ve harelerin oluşmasına neden olur. Otomobilinizin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelere maruz kalır. Hoş olmayan lekeler ve görüntüler oluşur. Motordaki yağlanma ve kirlenme motorun çalışma düzenini etkiler.

 

BİZİM OTO GRUP

Profesyonel ekibi, hızlı karar alma yeteneği ve mükemmeliyetçi yaklaşımının yanı sıra çalışanları, bayileri ve müşterilerinin memnuniyetinden doğan sinerji ile büyümesini sürdürmektedir.

Makro Garaj

Genel prensibimiz olan kaliteli hizmet ve güvenilirlik ile Oto Cam Filmi Uygulama, Seramik kaplama, Detaylı Temizlik, Boya Koruma, Kaput Filmi Uygulama, Ozonla koku giderme, Cam çiziği giderme, Araç Kaplama hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

Bizler daima empati kurarak en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Deneyimli ve sürekli kendini güncelleyen,
teknoloji ve son uygulama tekniklerini yakından takip edip kendini geliştiren personellerimizle
kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.